Michał – Całkowita odnowa – Luty 2021

Michał – Całkowita odnowa – Luty 2021 Synchronizacja Michała. Doświadczanie mentalne. Usunięcie z przestrzeni Michała przeszkadzających bytów pozostałych po różnych używkach. Naprawienie brakujących elementów blokujących przepływ energii, spowodowanymi brakami emocjonalnymi powstałymi w dzieciństwie. Odpuszczenie żali, bóli z dzieciństwa powoduje wzrost i dojrzałość emocjonalną, tzw. stanie się mężczyzną. Gdy mamy nieodpuszczone… Read more„Michał – Całkowita odnowa – Luty 2021”

Paweł – Całkowite oczyszczenie – Luty 2021

Paweł – Całkowite oczyszczenie – Luty 2021 Wizyta na łące. Mentalna zabawa. Rozwiązanie umowy z narkotykowym duchem. Manipulowanie nami przez uzależniającego byta. Usunięcie kontrolera z własnej przestrzeni. Wypełnienie własnym światłem i zabezpieczenie własnej przestrzeni. Pasożytowanie przez uzależniające byty, na nieświadomych osobach. Usunięcie władającego byta wraz z jego siecią. Powinieneś sięgać… Read more„Paweł – Całkowite oczyszczenie – Luty 2021”

Ula – Wzorzec ojca – Luty 2021

Ula – Wzorzec ojca – Luty 2021 Rozmowa z serduszkiem. Mentalna zabawa. Jesteś istotą wielowymiarową i w zależności, z jakiego punktu będziesz patrzyła na inne części, to tak będziesz widziała. Rozmowa z nadświadomością, na temat tego, kim jestem. Bycie obserwatorem. Życie w kłamstwie i własnej wyobraźni, czyli iluzji. Błędne wyobrażenie,… Read more„Ula – Wzorzec ojca – Luty 2021”

Marek i Kamilka – Bycie świadomością – Luty 2021

Marek i Kamilka – Bycie świadomością – Luty 2021 Rozmowa z serduszkiem. Mentalna zabawa. Wizyta na krańcach wszechświata. Doświadczanie różnych stanów bycia. Bycie świadomością. Obserwowanie przykrych doświadczeń z dzieciństwa. Dzieci postrzegają ciało jako pośrednik, żeby móc doświadczać w tej przestrzeni. Oczyszczenie mamy wraz z rodową karmą. Zajmij się czymś, co… Read more„Marek i Kamilka – Bycie świadomością – Luty 2021”

Małgorzata – Każdy ma swoją prawdę – Luty 2021

Małgorzata – Każdy ma swoją prawdę – Luty 2021 Postrzeganie świata nie poprzez nazwy, tylko doświadczenie jego. Rozmowa z serduszkiem. Czym jest telepatia i intuicyjna rozmowa. Odczuwanie serduszka jako tunel. Jesteś tym co o sobie myślisz, co o sobie wiesz. Tak naprawdę, każdy ma swoją prawdę. Jako Istnienie żyjemy wiecznie,… Read more„Małgorzata – Każdy ma swoją prawdę – Luty 2021”

Gabriela i Piotruś – Uleganie swemu umysłowi – Luty 2021

Gabriela i Piotruś – Uleganie swemu umysłowi – Luty 2021 Rozmowa z serduszkiem i słoneczkiem. Mentalna zabawa. Ty jesteś kreatorem wszystkiego co jest. Oczyszczanie żywiołami. Uwolnienie od manifestującego się programu. Usunięcie zakłócających przesunięć. Kreuj wszystko tak, jakbyś już to miała. Wypuszczaj tylko jasne, konkretne intencje i wtedy to się wydarza…. Read more„Gabriela i Piotruś – Uleganie swemu umysłowi – Luty 2021”

Antoni – Usunięcie ograniczeń – Luty 2021

Antoni – Usunięcie ograniczeń – Luty 2021 Rozmowa z serduszkiem. Wizyta na łące. Rozmowa z filtrem mentalnego widzenia. Mentalna zabawa. Usuniecie ograniczającego programu z własnej przestrzeni. Usuwanie niechcianych ograniczeń, pasożytów. Oczyszczenie z karmy. Doświadczenie czystej świadomości. Po co stworzyłeś ten świat? Co tak naprawdę jest ważne i istotne? Usuniecie zbędnych… Read more„Antoni – Usunięcie ograniczeń – Luty 2021”

Anna – Kształtowanie dziecka – Luty 2021

Anna – Kształtowanie dziecka – Luty 2021 Rozmowa z serduszkiem. Wizyta na łące i mentalna rozmowa z synem. Wyobrażenie dziecka jak postępować, jest oparte na wzorcach rodziców. W tym życiu jest tak, że jeśli osiągnęliśmy jakiś sukces, wtedy zauważają nas inni, nawet jeśli jest to tylko złudzeniem. Obserwuj swoje dziecko… Read more„Anna – Kształtowanie dziecka – Luty 2021”