Piotr i Piotruś – Bycie Panem samego siebie – Grudzień 2020

Rozmowa z serduszkiem. Mentalna zabawa, uzmysławiająca, że od ciebie wszystko zależy. Połączenie ze swym dziecięcym aspektem. Szukanie przyczyny powstałych stanów lekowych. Oczyszczanie żywiołami. Usuniecie stworzonego przez siebie, programu kontroli. Powtarzanie się w kolejnych inkarnacjach programu, dopóki nie zostanie on rozwiązany. Usunięcie ograniczonego umysłu oraz zbędnych programów. Usunięcie starych wartości z… Read more„Piotr i Piotruś – Bycie Panem samego siebie – Grudzień 2020”

Danusia i Piotruś – Grudzień 2020

Danusia i Piotruś – Grudzień 2020 Jeśli poznasz siebie i swoje możliwości, to ty możesz zrobić co chcesz. Z czym się utożsamiasz, to stanowi twoje ograniczenie. Jeżeli stworzysz sobie ograniczenia i poddasz się nim, to będziesz ograniczona. Rozmowa z serduszkiem. Usunięcie zbędnych programów z własnej przestrzeni. Interpretacja powtarzającego się snu… Read more„Danusia i Piotruś – Grudzień 2020”

Agata – Bycie świadomą siebie – Grudzień 2020

Agata – Bycie świadomą siebie – Grudzień 2020 Rozmowa z serduszkiem i słoneczkiem. Mentalna zabawa. Wszystkie programy, w które uwierzysz, stają się twoją prawdą i ograniczoną rzeczywistością. Zmieniając swój sposób myślenia, zmienia się nasze życie i postrzeganie. W tej materii najpierw sobie coś wyobrażasz, potem to kreujesz na ile pozwalają… Read more„Agata – Bycie świadomą siebie – Grudzień 2020”

Małgorzata i Piotruś – Grudzień 2020

Małgorzata i Piotruś – Grudzień 2020 Rozmowa z serduszkiem i słoneczkiem. Pomoc Maciusiowi w synchronizacji impulsu do działania z poprzedzającą go myślą. Pomoc w leczeniu Mateuszka, Lusi i Olka. Wypełnienie miejsca pracy własną energią. Przywrócenie utraconej wiary w siebie. Oczyszczanie żywiołami. Mentalne leczenie ciała. Trzeba też chwalić siebie, nie tylko… Read more„Małgorzata i Piotruś – Grudzień 2020”