Iwonka i Piotruś – Uświadomienie świadomości – Listopad 2020

Iwonka i Piotruś – Uświadomienie świadomości – Listopad 2020 Mentalne postrzeganie. Bycie na poziomie własnej czystej świadomości. Doświadczanie świadomej przestrzeni samadhi. Skasowanie starych przyzwyczajeń. Całkowita zmiana stanu istnienia. Zyskanie nowej świadomej świadomości. Usuniecie obciążających wzorców przyjętych od rodziców. Osiągnięcie stanu chitta vritti nirodha. Oswajanie się z nowym postrzeganiem.   _Oprac…. Read more„Iwonka i Piotruś – Uświadomienie świadomości – Listopad 2020”

Kamil i Piotruś – Uświadomienie poprzez doświadczenie – Listopad 2020

Kamil i Piotruś – Uświadomienie poprzez doświadczenie – Listopad 2020 Rozmowa z serduszkiem. Mentalna zabawa. Jeśli chcesz stać się człowiekiem świadomym, musisz tego doświadczyć. Stawaj siebie na pierwszym miejscu i swoje doświadczenie. Nie ograniczaj się w swych doświadczeniach, z obawy, że możesz nieświadomie kogoś skrzywdzić. Nie oceniaj wybranego przez siebie… Read more„Kamil i Piotruś – Uświadomienie poprzez doświadczenie – Listopad 2020”

Przemek i Rafał – Logika zachowań – Listopad 2020

Przemek i Rafał – Logika zachowań – Listopad 2020 /strong> Rozmowa z serduszkiem. Badanie przestrzeni Przemka. Odczuwanie niewiedzy, niezrozumienia wywołującego bunt przeciw światu. Uzdrawianie relacji z ojcem. Usuniecie niezrealizowanego planu, który wzbudzał złość w ojcu. Uświadomienie członka rodu, który jako pierwszy wymuszał zachowanie, zamiast wytłumaczyć logikę tego zachowania. Oczyszczenie i… Read more„Przemek i Rafał – Logika zachowań – Listopad 2020”