Przemek – Wychodzenie z zagmatwanej swojej historii – Sierpień 2020

Przemek – Wychodzenie z zagmatwanej swojej historii – Sierpień 2020 Usunięcie zbędnych myślokształtów ze swojego ciała. Wypełnienie i oczyszczenie własnym światłem. Odcięcie i stabilizacja destrukcyjnego oddziaływanie ojca w dzieciństwie. Oddanie nieswoich emocji ich właścicielom. Usunięcie połączeń z ojcem i jego całkowite oczyszczenie. Gdzie są twoje myśli, tam jesteś Ty. Nawykowe… Read more„Przemek – Wychodzenie z zagmatwanej swojej historii – Sierpień 2020”

Łukasz – Połączenie z samym sobą – Sierpień 2020

Łukasz – Połączenie z samym sobą – Sierpień 2020 Rozmowa z serduszkiem. Usunięcie inkarnacyjnych przyczyn braku mentalnego widzenia. Oczyszczenie i uświadomienie programów w ciele. Usunięcie zapętlania w swojej drodze do wyznaczonego celu. Usunięcie przeszkód w wyznaczaniu przez siebie kierunków. Połączenie z samym sobą i doświadczenie siebie w pełni. Usunięcie programu… Read more„Łukasz – Połączenie z samym sobą – Sierpień 2020”

Hania – Oczyszczanie siebie i rodziny – Sierpień 2020

Hania – Oczyszczanie siebie i rodziny – Sierpień 2020 Zasadowość ciała podstawą zdrowia i dobrego samopoczucia. Sprawdzone, proste metody utrzymania ciała w zasadowym stanie. Postrzeganie i odczuwanie mentalnymi zmysłami. Usunięcie przeszkadzającego programu. Do pojawiających się lęków najlepiej podejść żartem, wyśmiać negatywną emocję. Największe lęki pojawiają się w momencie podejmowania decyzji,… Read more„Hania – Oczyszczanie siebie i rodziny – Sierpień 2020”

Barbara – Nie należy się niczego bać – Sierpień 2020

Barbara – Nie należy się niczego bać – Sierpień 2020 Rozmowa z serduszkiem. Każdy z nas ma swoje życie, swoją iluzję, ponieważ tak bardzo w nią wierzy, to tak ma. Doświadczanie siebie jako czystej świadomości. Abyś się przejawiła musisz wyobrazić siebie w jakiejś postaci. Jeśli zwrócimy na coś uwagę, wtedy… Read more„Barbara – Nie należy się niczego bać – Sierpień 2020”