Przemek – Komunikacja między potrzebą a jej wynikiem – Styczeń 2020

Przemek – Komunikacja między potrzebą a jej wynikiem – Styczeń 2020 Usuniecie inkarnacyjnych programów, powstałych podczas śmiertelnego wypadku. Symboliczne oczyszczanie z nabytych systemów wierzeń. Skasowanie programów, bytów, które pojawiły się w przestrzeni Leszka. Usuwanie zakłóceń i zrównoważenie energii ciał Leszka. Zwrócenie wszystkich programów, modlącym się za nas członkom rodziny. Usunięcie… Read more„Przemek – Komunikacja między potrzebą a jej wynikiem – Styczeń 2020”

Kasia – Zaniżanie własnej wartości– Styczeń 2020

Kasia – Zaniżanie własnej wartości – Styczeń 2020 Zaniżanie własnej wartości. Podważanie własnych intencji. Pozytywne myślenie to jest połowa sukcesu. Umiejętność cieszenia się nawet drobnymi sytuacjami. Jak myślisz, tak jest. Jeśli do rozwiązywania problemów podchodzisz bez emocji, to wszystko ładnie się rozwiąże. Rozmowa z serduszkiem i słoneczkiem. Mentalna zabawa. Bycie… Read more„Kasia – Zaniżanie własnej wartości– Styczeń 2020”

Asia i Piotruś – Kula własnych wyobrażeń – Styczeń 2020

Asia i Piotruś – Kula własnych wyobrażeń – Styczeń 2020 Rozmowa z serduszkiem. Wizyta na kwiecistej łące. Mentalna zabawa. Jeśli jesteś nieświadoma, to każdy może tobą manipulować. Usunięcie struktury, podtrzymującej w uzależnieniu i niepewności. Tworzenie ograniczających programów niemożliwości. Oczyszczenie dziurawej kuli własnych wyobrażeń. Wypełnienie światłem własnej przestrzeni. Świadomość wciągania się… Read more„Asia i Piotruś – Kula własnych wyobrażeń – Styczeń 2020”

Piotruś i Mariusz – Badanie skuteczności niesionej pomocy – Styczeń 2020

Piotruś i Mariusz – Badanie skuteczności niesionej pomoc– Styczeń 2020 Wizyta na łące. Przebywanie w dwóch punktach naraz. Dojście do kresu wyobrażeń. Przejście przez ostatnie ograniczenie. Badanie działania grzyba Reishi. Rozmowa z szamanką Aashaną Giovi Stagi. Badanie skuteczności pomagania szamanki w stosunku do udzielanej pomocy przez Leszka. Poprowadzenie ludzi w… Read more„Piotruś i Mariusz – Badanie skuteczności niesionej pomocy – Styczeń 2020”

Łukasz i Piotruś – Styczeń 2020

Łukasz i Piotruś – Styczeń 2020 Wizyta na łące. Mentalne odczuwanie zapachów kwiatów. Uspokojenie programów wypadków. Rozmowa z „przetwarzaczami” energii. Rozmowa z energią eksperymentatora i analizatora. Zrównoważenie energii ciał. Skasowanie programów na niższym poziomie. Dostrojenie energii na wyższych poziomach. Badanie przyczyn zatrzymania akcji serca. Oddanie szamanowi tego co sam wysłał…. Read more„Łukasz i Piotruś – Styczeń 2020”

Sylwia i Piotruś – Nowa jakość doświadczania – Styczeń 2019

Sylwia i Piotruś – Nowa jakość doświadczania – Styczeń 2019 Synchronizacja. Telepatyczna rozmowa z własnym serduszkiem. Mentalna zabawa. Skasowanie zbędnego umysłu. Uwolnienie się od programu powodującego chroniczny kaszel. Powrót do samej siebie, do własnego źródła szczęścia. Odkładanie problemów do rozwiązania na potem powoduje negatywne przyzwyczajenia. Uwolnienie się od obciążających zdarzeń,… Read more„Sylwia i Piotruś – Nowa jakość doświadczania – Styczeń 2019”

Renata i Piotruś – Urojone prawa boskie – Styczeń 2020

Renata i Piotruś – Urojone prawa boskie – Styczeń 2020 Rozmowa z kulistymi myśloformami. Rozmowa z programem urojonego boskiego prawa. Usunięcie programów z własnej przestrzeni. Rozmowa z małym serduszkiem. Upadamy czasami tak mocno, że możemy już tylko się podnieść. Wizyta na kwiecistej łące. Rozmowa z pszczółkami dbającymi o ludzi. Podniesienie… Read more„Renata i Piotruś – Urojone prawa boskie – Styczeń 2020”

Przemek – Koniec zakręcenia – Styczeń 2019

Przemek – Koniec zakręcenia – Styczeń 2019 Zrozumienie ograniczenia narzuconego przez programy umysłu. Poznanie przyczyny „kręcenia się w koło” szukania rozwiązania. Uświadomienie własnej nieświadomej części. Oddanie dziadkowi rzuconych negatywnych programów. Podnoś swoją wartość zwracając uwagę na pozytywy, małe sukcesy. Uświadomienie i uzupełnienie brakującej części świadomości. Oczyszczenie z paraliżującego strachu. Uświadomienie… Read more„Przemek – Koniec zakręcenia – Styczeń 2019”