Joanna i Piotruś – Wielka tajemnica wiary – Grudzień 2019

Joanna i Piotruś – Wielka tajemnica wiary – Grudzień 2019 Usunięcie „naciągacza” z własnej przestrzeni. Przeniesienie do innej przestrzeni elementu, który przeszkadzał księżycowi. Uspokojenie serduszka. Rozmowa z słoneczkiem. Każdy problem jest rozwiązywany wtedy, kiedy go zaakceptujesz i uznasz że on jest. Wizyta na łące. Mentalna zabawa. Usunięcie programu niemocy z… Read more„Joanna i Piotruś – Wielka tajemnica wiary – Grudzień 2019”

Przemek i Piotruś – Stopniowe oczyszczanie – Grudzień 2019

Przemek i Piotruś – Stopniowe oczyszczanie – Grudzień 2019 Usunięcie głęboko osadzonego strachu. Badanie zawirowania w przestrzeni Przemka. Diagnozowanie ciała eterycznego Przemka. Zsynchronizowanie przepływu energii. Usunięcie nieświadomie założonej ochrony. Stopniowe uwalnianie przeszkadzających programów. Doświadczanie jedności. Osiągnięcie stanu równowagi. Skasowanie zbędnych emocji, zdarzeń i połączonej z tym karmy. Oczyszczenie samochodu. Badanie… Read more„Przemek i Piotruś – Stopniowe oczyszczanie – Grudzień 2019”

Monika i Piotruś – Oddziaływanie systemów wierzeń – Grudzień 2019

Monika i Piotruś – Oddziaływanie systemów wierzeń – Grudzień 2019 Rozmowa z „drzewem przebaczenia”, smutkiem i odrzuceniem, oraz przekleństwem zasilanym bezradnością. Rozmowa z przytłoczoną wdzięcznością. Wpływ wyobrażeniowego boga na nasze postępowanie. Systemy wierzeń wpływające na naszą inkarnacyjną pozycję w wyborze danego poziomu doświadczeń. Nieświadome wchodzenie w system podporządkowania, podczas wyborów… Read more„Monika i Piotruś – Oddziaływanie systemów wierzeń – Grudzień 2019”

Grażynka i Piotruś – Grudzień 2019

Grażynka i Piotruś – Grudzień 2019 Rozmowa z „formatorem standardu”. Usunięcie zbędnych programów zasugerowanych podczas kontaktów z osobą, która próbowała udzielić „pomocy”. Uświadomienie samozwańczego „pana i władcy”, oczyszczenie i odprowadzenie go do innej przestrzeni. Uświadomienie bytów „zarzutów” oczyszczenie i odprowadzenie do innej przestrzeni. Ugrzęźnięcie nieświadomych bytów w systemie karmicznym. Usunięcie… Read more„Grażynka i Piotruś – Grudzień 2019”

Przemek i Piotruś – Usunięcie balastu cudzych przekonań – grudzień 2019

Przemek i Piotruś – Usunięcie balastu cudzych przekonań – grudzień 2019 Diagnozowanie przestrzeni Przemka. Rozmowa z serduszkiem. Rozmowa z maszyną zbierającą wyobrażenia. Uwolnienie od wypartych zdarzeń. Usunięcie bawiącego się Przemkiem sumienia. Uświadomienie zniekształcającej fali, powodującej przesunięcie galaktyki. Usunięcie wieszcza z własnej przestrzeni. Oczyszczanie żywiołami. Usunięcie nagromadzonych zdarzeń, stawiących inkarnacyjny balast…. Read more„Przemek i Piotruś – Usunięcie balastu cudzych przekonań – grudzień 2019”

Tomek – Uwolnienie mamy z mechanizmu inkarnacyjnego – grudzień 2019

Tomek – Uwolnienie mamy z mechanizmu inkarnacyjnego – grudzień 2019 Rozmowa z mamą Leszka, poruszającą się na ruchomym chodniku. Rozmowa z ciemnymi bytami, zajmującymi się inkarnacyjnymi przekierowaniami. Uświadomienie mamy czym tak naprawdę jest system inkarnacyjny, sterowany przez pasożytujące byty. Powoływanie się przez mamę na nieomylność indoktrynowanej większości. Im większa nieświadomość,… Read more„Tomek – Uwolnienie mamy z mechanizmu inkarnacyjnego – grudzień 2019”

Piotr i Piotruś – Wyobrażeniowy bóg – grudzień 2019

Piotr i Piotruś – Wyobrażeniowy bóg – grudzień 2019 Zakończenie odbicia, zakłamania. Oczyszczenie i odprowadzenie zafałszowanego obrazu siebie. To co nazywamy bogiem, to jest tylko nasza forma wyobrażeniowa, pod którą chętnie podpinają się pasożytujące byty. Zamknięcie pasożytującego byta w złotej klatce. Rozmowa z serduszkiem. Wizyta na kwiecistej łące. Stwarzanie przez… Read more„Piotr i Piotruś – Wyobrażeniowy bóg – grudzień 2019”