Andrzej – Intencjonalne wyodrębnienie – Listopad 2019

Andrzej – Intencjonalne wyodrębnienie – Listopad 2019 Rozmowa z duszą uwięzioną na skutek zaistnienia sytuacji braku realizacji intencji duszy mamy. Wydzielanie z siebie i narodzenie świadomej cząsteczki swej duszy w celu uświadomienia siebie i przerobienia nagromadzonych programów. Manipulowanie przez byty, członkami najbliższej rodziny. Traktowanie siebie i wszystkich, według najlepszych ustalonych… Read more„Andrzej – Intencjonalne wyodrębnienie – Listopad 2019”

Leszek i Piotruś — Doświadczanie nieograniczoności i rozmowa z Eckhartem Tolle – Listopad 2019

Leszek i Piotruś — Doświadczanie nieograniczoności i rozmowa z Eckhartem Tolle – Listopad 2019 Rozmowa z serduszkiem. Wizyta na łące. Doświadczanie jako kwiatuszek w ograniczony sposób. Doświadczanie jedności i wszechobecności. Doświadczenie tego kim naprawdę Jestem. Rozmowa z samym sobą. Doświadczanie poruszania się w tunelu będąc dzieckiem. Doświadczanie bycia nieporuszonym a… Read more„Leszek i Piotruś — Doświadczanie nieograniczoności i rozmowa z Eckhartem Tolle – Listopad 2019”

Grażyna i Piotruś – Uświadomienie siebie i najbliższej rodziny – Listopad 2019

Grażyna i Piotruś – Uświadomienie siebie i najbliższej rodziny – Listopad 2019 Oczyszczenie i odprowadzenie cienia, blokującego mentalne widzenie. Usunięcie konfliktu między energiami, skutkujące porzuceniem eksperymentu. Usuniecie zapętlającego pierścienia z własnej przestrzeni. Usunięcie niepokoju powstałego w serduszku. Wizyta na kwiecistej łące. Doświadczanie bycia kwiatem. Szczęście jest w prostocie. Mentalne podróżowanie…. Read more„Grażyna i Piotruś – Uświadomienie siebie i najbliższej rodziny – Listopad 2019”

Zofia i Piotruś – Rozmowa z Kwiatem Życia – Listopad 2019

Zofia i Piotruś – Rozmowa z Kwiatem Życia – Listopad 2019 Uświadomienie energii w celu usunięcia bariery. Uświadomienie i odprowadzenie pasożytującego byta do Jedności. Usunięcie programu odrzucenia z własnej przestrzeni. Rozwiązanie problemu serduszka. Uświadomienie własnych dzieci, tworzących konflikty wywoływane programem braku akceptacji. Manipulowanie syna przez religijnego byta, wymuszającego na nim… Read more„Zofia i Piotruś – Rozmowa z Kwiatem Życia – Listopad 2019”

Piotruś i Tomek – Badanie iluzji, tworzenie rzeczywistości – Listopad 2019

Piotruś i Tomek – Badanie iluzji, tworzenie rzeczywistości – Listopad 2019 Sesja badawcza Rozmowa z serduszkiem. Wizyta na kwiecistej łące. Wielowymiarowe widzenie na zasadzie lustrzanych odbić. Doświadczanie poziomu czystej świadomości. Doświadczenie poziomu wspólnej Jaźni. Ćwiczenia z nauki o materializacji. Skupianie się drobinek energii podczas materializacji. Mentalne tworzenie własnego urządzenia do… Read more„Piotruś i Tomek – Badanie iluzji, tworzenie rzeczywistości – Listopad 2019”

Monika – Zrozumieć umysł – Listopad 2019

Monika – Zrozumieć umysł – Listopad 2019 Rozmowa z serduszkiem. Szukanie przyczyny powstania emocji żalu i bezsilności. Nieświadome zachowania rodziców w stosunku do świadomych dzieci. Analizowanie umysłu jako odrębnego byta, próbującego nami manipulować. Utrzymywanie przez umysł emocjonalnych napięć. Jeśli wchodzisz w polemikę z umysłem, to niczego nie rozwiązujesz, tylko bardziej… Read more„Monika – Zrozumieć umysł – Listopad 2019”

Piotruś i Tomek – Podważanie swojego Istnienia – Listopad 2019

Piotruś i Tomek – Podważanie swojego Istnienia – Listopad 2019 Sesja badawcza Badanie nowych przestrzeni energii. Badanie ludzkiego ciała. Przetwarzanie przez komórki energetycznych impulsów życia. Działanie komórek na zasadzie spójnej myśli. Wpływ na wibracje komórek ciała, poprzez zakłócające czynniki. Poprzez intencje, wpływamy na stan wibracyjny naszych komórek. Tworzenie przez kreatora,… Read more„Piotruś i Tomek – Podważanie swojego Istnienia – Listopad 2019”

Liliana – Konsekwencje własnej nieświadomości – Listopad 2019

Liliana – Konsekwencje własnej nieświadomości – Listopad 2019 Wizyta na kwiecistej łące. Oczyszczanie żywiołami. Uleczenie smutku duszy, wywołanym pierwszym doświadczeniem uczucia nienawiści. Zwrócenie synowi tego co sam wysłał i poniósł tego konsekwencje. Usunięcie zbędnych programów, bytów. Doświadczenie bycia Jednym ze wszystkim. Usunięcie z nerki programu autoagresji. Fantomowa wymiana kręgosłupa, jelit… Read more„Liliana – Konsekwencje własnej nieświadomości – Listopad 2019”

Piotr – Oczyszczanie istot na Wołyniu – Listopad 2019

Piotr – Oczyszczanie istot na Wołyniu – Listopad 2019 Sesja badawcza Odczuwanie napięcia spowodowane programem niewolnictwa. Oczyszczenie i uwolnienie wszystkich istot, które wyraziły na to zgodę. Niczego nie oczekiwali a dostali wszystko. Jeśli nie ma nic innego, to trzeba mieć nadzieję i wiarę w siebie. Ta świadomość którą teraz macie,… Read more„Piotr – Oczyszczanie istot na Wołyniu – Listopad 2019”

Kamil i Piotruś – Świadoma świadomość – Listopad 2019

Kamil i Piotruś – Świadoma świadomość – Listopad 2019 Doświadczanie na łące. Mentalna zabawa. Oczyszczanie siłami natury. Uwolnienie się od karmy i od własnego świata wyobrażeniowego. Usunięcie starego programu zakłócającego obecne doświadczanie. Proces scalania w całość poprzez doświadczania. Energia i informacja zaczątkiem wszystkiego. Odzyskanie świadomości swojego istnienia. Jesteśmy w cyklu… Read more„Kamil i Piotruś – Świadoma świadomość – Listopad 2019”