Iwonka– Wrzesień 2019

Iwonka– Wrzesień 2019 Maków Podhalański- czerwiec Wizyta na łące. Mentalna podróż na krańce wszechświata. Bycie przestrzenią. Usunięcie programu powodującego wzrost ciepłoty ciała. Oczyszczenie z myślokształtów własnej przestrzeni. Doświadczanie czystej świadomości. Mentalna zabawa. Usuniecie programów lęku. Oczyszczenie i odprowadzenie byta do innej przestrzeni. Wspólne oczyszczenie z córkami, oraz zabezpieczenie własną energią…. Read more„Iwonka– Wrzesień 2019”

Kamila i Piotruś – Gromadzenie potencjału nieświadomości – Wrzesień 2019

Kamila i Piotruś – Gromadzenie potencjału nieświadomości – Wrzesień 2019 Rozmowa z bytami, jako metoda na wyznaczenie nowych sposobów doświadczania im rzeczywistości. Szukanie i rozwiązywanie przyczyn zaistniałej sytuacji. Najważniejsze żeby zrozumieć, bo ocena to jest wymyślanie czegoś na coś. Telepatyczna rozmowa z serduszkiem. Wizyta na kwiecistej łące. Doświadczanie bycia kwiatkiem…. Read more„Kamila i Piotruś – Gromadzenie potencjału nieświadomości – Wrzesień 2019”

Grzegorz i Piotruś – Wybaczenie sobie elementem wolności – Wrzesień 2019

Grzegorz i Piotruś – Wybaczenie sobie elementem wolności – Wrzesień 2019 Doświadczanie na kwiecistej łące. Rozmowa z Plejadianami odwiedzającymi Grzegorza w dzieciństwie. Brak celu powoduje rozproszenie. Odnalezienie zgodnego z Grzegorzem właściwego kierunku. Doświadczanie na kwiecistej łące. Bycie w stanie ciszy i równowagi. Uwolnienie poprzez zrozumienie, uwolnienie trudnych emocji. Wybaczenie elementem… Read more„Grzegorz i Piotruś – Wybaczenie sobie elementem wolności – Wrzesień 2019”

Geniu i Piotruś – Wrzesień 2019

Gieniu i Piotruś – Wrzesień 2019 Maków Podhalański- czerwiec Rozmowa z serduszkiem. Usunięcie blokady mentalnego widzenia. Wizyta na kwiecistej łące oraz w kosmosie. Dopasowanie wzorów energetycznych. Usunięcie „przewodnika” z własnej przestrzeni. Oczyszczenie zbiornika energii, zanieczyszczonego programem wierzeń. Oczyszczenie i odprowadzenie do innej przestrzeni, zbędnych programów wyobrażeń oraz samozwańczego nadzorcy. Uświadomienie… Read more„Geniu i Piotruś – Wrzesień 2019”

Grażynka i Piotruś – Wzrastanie w świadomej mocy siebie – Sierpień 2019

Grażynka i Piotruś – Wzrastanie w świadomej mocy siebie – Sierpień 2019 Mentalne doświadczanie na kwiecistej łące. Usunięcie programu uzależnienia od nikotyny. Próba podważenia przez umysł realności mentalnego doświadczania. Umysł cały czas oscyluje w tych prawdach które zna. Korzystaj z życia w pełni, a nie tylko z wyobrażeń umysłu o… Read more„Grażynka i Piotruś – Wzrastanie w świadomej mocy siebie – Sierpień 2019”

Ewa i Kamila – Naprawienie wzajemnych relacji – Wrzesień 2019

Ewa i Kamila – Naprawienie wzajemnych relacji – Wrzesień 2019 Maków Podhalański- czerwiec Szukanie przyczyn powstania emocjonalnych programów. Oczyszczenie i uświadomienie w kuli macierzy. Wypełnienie własnym światłem. Usunięcie ograniczonego umysłu wraz z przeszkadzającym ego. Uwolnienie poprzez wybaczenie z inkarnacyjnych konsekwencji czynów. Rozmowa z byłym ojcem, na temat jego szkodliwego nieświadomego… Read more„Ewa i Kamila – Naprawienie wzajemnych relacji – Wrzesień 2019”