Ania – Doświadczanie jako proces nauki – Sierpień 2019

Ania – Doświadczanie jako proces nauki – Sierpień 2019 Maków Podhalański- czerwiec Rozmowa z serduszkiem. Mentalna zabawa. Zabawa ze słoneczkiem. Tylko poprzez doświadczenie, możesz znaleźć swój punkt odniesienia. Wrażenie że już to było, przeniesione ze świata mentalnego. Skasowanie inkarnacyjnego programu, powstałego podczas oglądania ludzkich szczątków. Rozmowa na temat prawidłowego odżywiania…. Read more„Ania – Doświadczanie jako proces nauki – Sierpień 2019”

Alicja i Piotruś – Intencjonalna pułapka – Sierpień 2019

Alicja i Piotruś – Intencjonalna pułapka – Sierpień 2019 Rozmowa z serduszkiem i słoneczkiem. Każda część twojego ciało to są istoty, z którymi możesz telepatycznie rozmawiać. Nie uważaj ograniczonym umysłem, że coś jest a czegoś niema. Zwracaj uwagę na ten świat bardziej subtelny, w którym zawiera się świat fizyczny, abyś… Read more„Alicja i Piotruś – Intencjonalna pułapka – Sierpień 2019”

Agnieszka – Pierwszy krok – Sierpień 2019

Agnieszka – Pierwszy krok – Sierpień 2019 Maków Podhalański – czerwiec Synchronizacja postrzegania. Rozmowa telepatyczna z serduszkiem. Mentalna zabawa. Poznanie własnej prawdy o sobie. Patrząc z punktu najczystszej świadomości życie to jeden z aspektów doświadczenia. Zmiana programu powodującego marznięcie nóg. Uwolnienie się od powiązań i od karmy rodowej. Odprowadzenie i… Read more„Agnieszka – Pierwszy krok – Sierpień 2019”

Ewelinka i Piotruś – Podważanie własnych intencji – Sierpień 2019

Ewelinka i Piotruś – Podważanie własnych intencji – Sierpień 2019 Wizyta na makowej łące. Przykłady emocjonalnej reakcji, na zrywanie przez innych naszych ulubionych kwiatków. Uważaj na swoje nieświadome marzenia, bo mogą ci się spełnić. Próba zlokalizowania zasypanej studni. Zmodyfikowanie inkarnacyjnych wydarzeń, w celu usunięcia dokuczliwego programu związanego z wodą. Usunięcie… Read more„Ewelinka i Piotruś – Podważanie własnych intencji – Sierpień 2019”

Monika i Piotruś – Uwolnienie zaszłości – Sierpień 2019

Monika i Piotruś – Uwolnienie zaszłości – Sierpień 2019 Diagnozowanie przestrzeni Moniki. Próba odnalezienia przyczyny stłumionej złości powodującej konsekwencje w życiu teraźniejszym. Usunięcie piętna z poprzednich wcieleń ciążącego na Monice. Zmiana negatywnych zapisów żalu, krzywdy, złości na pozytywne doświadczenie. Uzdrowienie konfliktu z synem. Zlikwidowanie problemu zimnych stóp. Usunięcie zadawnionych lęków…. Read more„Monika i Piotruś – Uwolnienie zaszłości – Sierpień 2019”

Tomek i Piotruś – Rozpraszanie własnej energii – Sierpień 2019

Tomek i Piotruś – Rozpraszanie własnej energii – Sierpień 2019 Wizyta na kwiecistej łące. Doświadczanie bycia elementami przyrody. Nadawanie znaczenia życiu, poprzez własne postrzeganie. Mając jakieś potrzeby, zaczynasz wykonywać jakiś proces. Z czym się utożsamiasz tym jesteś. Jeżeli chcesz coś zrobić aby być świadomy, to od razu tworzysz coś i… Read more„Tomek i Piotruś – Rozpraszanie własnej energii – Sierpień 2019”

Tomek i Piotruś – Programowanie pramaterii – Sierpień 2019

Tomek i Piotruś – Programowanie pramaterii – Sierpień 2019 Wizyta na kwiecistej łące. Odprowadzenie „przeszkadzacza” do miejsca jego zabawy. Słodki zapach fiołków. Usuniecie przeszkadzającego umysłu. Rozmowa z częścią siebie. Zmiana niekorzystnych inkarnacyjnych zdarzeń. Kontynuowanie przerwanej misji, odkrywania nowych światów. Wizyta na macierzystej planecie. Przedłużenie życia lokalnego słońca. Zakończenie doświadczania na… Read more„Tomek i Piotruś – Programowanie pramaterii – Sierpień 2019”

Zosia i Piotruś – Wpływ myślokształtów – Sierpień 2019

Zosia i Piotruś – Wpływ myślokształtów – Sierpień 2019 Oczyszczenie i uwolnienie „przypadków” z własnej przestrzeni. Wpływ relacji miedzy małżonkami, na prawidłowy rozwój emocjonalnej sfery dziecka. Usunięcie rodowej klątwy, rzuconej nieświadomie przez matkę na córkę. Oczyszczenie i przeniesienie „baloniarza”, do innej przestrzeni. Wypełnienie oczyszczającym światłem własnego wnętrza. Uwolnienie się od… Read more„Zosia i Piotruś – Wpływ myślokształtów – Sierpień 2019”

Przemek i Piotruś – Zapętlenie w iluzji – Sierpień 2019

Przemek i Piotruś – Zapętlenie w iluzji – Sierpień 2019 Oczyszczenie przestrzeni Przemka ze zbędnych myślokształtów. Stopniowe uwalnianie się z obciążeń z dzieciństwa. Uzdrowienie, wybaczenie zaszłości. Usunięcie pojawiających się emocji smutku i załamania. Osiągnięcie stanu równowagi. Usunięcie lęku, strachu manifestującego się somatycznie pod postacią mdłości. Umysł jako zbiór programów wszystkiemu… Read more„Przemek i Piotruś – Zapętlenie w iluzji – Sierpień 2019”

Przemek – Wzrastanie w świadomości – Sierpień 2019

Przemek – Wzrastanie w świadomości – Sierpień 2019 Mentalne ćwiczenia postrzegania. Oczyszczanie zapisów poczucia winy powstałych w dzieciństwie. Uwolnienie się od przeszkadzających programów. Aktywowanie się pierwszego oka. Otworzenie się na nową wiedzę i świadomość. Słuchaj swojej intuicji, wewnętrznego własnego głosu z wyższego poziomu, który jest bez emocji. Rozmowa telepatyczna ze… Read more„Przemek – Wzrastanie w świadomości – Sierpień 2019”