Agnieszka i Tomek – Zagubienie siebie w iluzji wyobrażeń – Marzec 2019

Agnieszka i Tomek – Zagubienie siebie w iluzji wyobrażeń – Marzec 2019 Świadome oddychanie do serduszka. Mentalna zabawa. Oczyszczanie kompletne za pomocą żywiołów. Doświadczanie stanu czystej świadomości. Jeśli nadajesz czemuś ważność, zapominając kim jesteś naprawdę, to Cię zniewala. Im więcej chciejstw z poziomu umysłu, tym bardziej energia się rozprasza, intencja… Read more„Agnieszka i Tomek – Zagubienie siebie w iluzji wyobrażeń – Marzec 2019”

Piotr – Rozmowa z energią zbiorowej informacji – Marzec 2019

Piotr – Rozmowa z energią zbiorowej informacji – Marzec 2019 Na kwiecistej łące. Wizualizacja wszystkich informacji. Otrzymywanie informacji na każdy temat. Dochodzenie do własnej wykreowanej kreacji. Przychodzenie różnych zdarzeń, prowadzących do tego samego. Gdy jesteśmy spokojni i zrównoważeni, to wszystko się dzieje według naszych intencji. Kreowanie dużych projektów przez jedna… Read more„Piotr – Rozmowa z energią zbiorowej informacji – Marzec 2019”

Jacek – Jak myślisz, tak jest – Marzec 2019

Jacek – Jak myślisz, tak jest – Marzec 2019 Zainicjowanie przez duszę, szybkiego wyjścia z ciała w spokojne miejsce. Wizyta w kosmosie. Rozmowa z duszą na temat przyczyn własnego ubóstwa. Rozmawiaj po to aby zrozumieć a nie ocenić. Koncentrowanie się na tym czego chcesz. Zamiast rozważnie, podchodzisz do tego emocjonalnie… Read more„Jacek – Jak myślisz, tak jest – Marzec 2019”

Piotr i Sylwia – Manifestacja świadomości w formie – Marzec 2019

Piotr i Sylwia – Manifestacja świadomości w formie – Marzec 2019 Badanie aury Sylwii i jej ręki. Czysta intencja i skupienie spowodowała skumulowanie własnej najczystszej energii. Manifestacja świadomości w fizyczności. Możność natychmiastowej materializacji. Za sprawą utrzymania dłużej czystej myśli i nadania jej energii radości, spełnienia, skupiamy własną energię, materializujemy. Myśl… Read more„Piotr i Sylwia – Manifestacja świadomości w formie – Marzec 2019”

Wioletka – Poznanie prawdziwej siebie – Luty 2019

Wioletka – Poznanie prawdziwej siebie – Luty 2019 Mentalna zabawa bez programów umysłu. W to co wierzysz, to tak jest. Jeżeli uznasz, że świat i ludzie są przyjaźni, kochani, że Ciebie kochają dokładnie tak jest. Uwolnienie się od toksycznego męża. Uzdrowienie relacji z synem. Materializujesz własne intencje, myśli, od poziomu… Read more„Wioletka – Poznanie prawdziwej siebie – Luty 2019”

Łukasz – Marzec 2019

Łukasz – Marzec 2019 Przeniesienie programu gęstości do wykonywania innych czynności. Powstanie programów naleciałości. Badanie przyczyn niekorzystnych relacji z mamą. Świadomy oddech do serduszka. Oczyszczanie żywiołami. Oczyszczenie wzajemnych relacji z mamą. Wybranie sobie trudnego realistycznego doświadczenia. Uświadomienie w kuli macierzy. Oczyszczenie i odprowadzenie wędrowca do jego przestrzeni. Pracuj nad sobą,… Read more„Łukasz – Marzec 2019”