Przemek – Dokonywanie wyborów – Marzec 2018

Przemek – Dokonywanie wyborów – Marzec 2018 Oczyszczanie w diamentowej klatce. Powstanie programu powikłania, na skutek chęci doświadczenia bólu mentalnego. Nieświadome kreowanie przyszłych doświadczeń i ponoszenie ich konsekwencji. Uświadomienie w kuli macierzy. Wizyta w kosmosie. Doświadczanie różnych poziomów świadomości. Trudność w osiąganiu naturalnego stanu własnej ciszy, spokoju. Chciejstwa pojawiające się… Read more„Przemek – Dokonywanie wyborów – Marzec 2018”

Piotr – Oczyszczanie Dorotki i jej rodziny – Marzec 2018

Piotr – Oczyszczanie Dorotki i jej rodziny – Marzec 2018 Oczyszczenie i odprowadzenie byta z przestrzeni Łukasza do Jedności. Połączenie fragmentu zrozumienia w całość. Uzyskanie przez całość zrozumienia jego głębszych aspektów, poprzez absorbowanie wiedzy akaszy. Głębszy poziom zrozumienia, cechujący się gromadzeniem, przetwarzaniem i doświadczaniem informacji. Skasowanie inkarnacyjnego programu powodującego amputacje… Read more„Piotr – Oczyszczanie Dorotki i jej rodziny – Marzec 2018”

Piotr i Kasia – Oczyszczanie Helgi, Diany, Lidii i Macieja – Marzec 2018

Piotr i Kasia – Oczyszczanie Helgi, Diany, Lidii i Macieja – Marzec 2018 Oczyszczenie i odprowadzenie „nastroju” do innej przestrzeni. Rozmowa z duszą Helgi. Uświadomienie Helgi w kuli macierzy. Oczyszczenie razem z duszą w centralnym słoneczku. Połączenie w jedno. Oczyszczenie Krysi i jej duszy w centralnym słoneczku. Skanowanie przestrzeni Agnieszki…. Read more„Piotr i Kasia – Oczyszczanie Helgi, Diany, Lidii i Macieja – Marzec 2018”

Elżbieta – Marzec 2018

Elżbieta – Marzec 2018 Badanie własnego umysłu. Usunięcie „wyzwalacza” z własnej przestrzeni. Skasowanie inkarnacyjnego programu smutku, oraz oddania sprawie. Skasowanie programów powodujących ucisk w skroniach. Skasowanie programu tęsknoty za niespełnioną miłością. Skasowanie programów przyjętych od mamy, blokujących spełnianie dziecięcych marzeń. Skasowanie inkarnacyjnego programu nacisku i smutku oraz nieszczęśliwej miłości. Poznanie… Read more„Elżbieta – Marzec 2018”