Alicja i Mietek – Styczeń 2018

Alicja i Mietek – Styczeń 2018 Mentalna zabawa. Oczyszczanie żywiołami. Usunięcie programu leku z własnej przestrzeni. Nie myśl o tym, czego niema, abyś tego nie odbudowała. Skasowanie programu marazmu, powodującego, że czujemy się w sytuacji bez wyjścia. Oczyszczenie duszy i wypełnienie własnym światłem. Oczyszczenie głowy z programów lęku. Oczyszczenie z… Read more„Alicja i Mietek – Styczeń 2018”

Dominika – Styczeń 2018

Dominika – Styczeń 2018 Uświadomienie kuli nagromadzonych doświadczeń, wyobrażeń i niepewności w kuli macierzy. Stres i pośpiech przyczyną nadpobudliwości serduszka. Mentalna zabawa. Skasowanie programu lęku, powstałego na skutek śmierci dziadka. Wspólne oczyszczenie z dziadkiem i babcią. Skasowanie programu lęku, powstałego na skutek duszenia w dzieciństwie. Skasowanie inkarnacyjnego programu odrętwiałych rąk,… Read more„Dominika – Styczeń 2018”

Krysia i Piotr – Konsekwentne postępowanie – Styczeń 2018

Krysia i Piotr – Konsekwentne postępowanie – Styczeń 2018 Usunięcie bawiącej się cudzym kosztem istotki z własnej przestrzeni. Usunięcie programów lęku, wysłanych przez zazdrosne istoty. Usunięcie wszystkich połączeń z innymi programami. Skasowanie połączeń inkarnacyjnych z obecnym partnerem, powstałych na skutek przysięgi. Powstanie konfliktu, między umysłem a niekonsekwentnym naszym postępowaniem. Skasowanie… Read more„Krysia i Piotr – Konsekwentne postępowanie – Styczeń 2018”