Geniu i Piotruś – Wrzesień 2019

Gieniu i Piotruś – Wrzesień 2019 Maków Podhalański- czerwiec Rozmowa z serduszkiem. Usunięcie blokady mentalnego widzenia. Wizyta na kwiecistej łące oraz w kosmosie. Dopasowanie wzorów energetycznych. Usunięcie „przewodnika” z własnej przestrzeni. Oczyszczenie zbiornika energii, zanieczyszczonego programem wierzeń. Oczyszczenie i odprowadzenie do innej przestrzeni, zbędnych programów wyobrażeń oraz samozwańczego nadzorcy. Uświadomienie… Read more„Geniu i Piotruś – Wrzesień 2019”

Grażynka i Piotruś – Wzrastanie w świadomej mocy siebie – Sierpień 2019

Grażynka i Piotruś – Wzrastanie w świadomej mocy siebie – Sierpień 2019 Mentalne doświadczanie na kwiecistej łące. Usunięcie programu uzależnienia od nikotyny. Próba podważenia przez umysł realności mentalnego doświadczania. Umysł cały czas oscyluje w tych prawdach które zna. Korzystaj z życia w pełni, a nie tylko z wyobrażeń umysłu o… Read more„Grażynka i Piotruś – Wzrastanie w świadomej mocy siebie – Sierpień 2019”

Ewa i Kamila – Naprawienie wzajemnych relacji – Wrzesień 2019

Ewa i Kamila – Naprawienie wzajemnych relacji – Wrzesień 2019 Maków Podhalański- czerwiec Szukanie przyczyn powstania emocjonalnych programów. Oczyszczenie i uświadomienie w kuli macierzy. Wypełnienie własnym światłem. Usunięcie ograniczonego umysłu wraz z przeszkadzającym ego. Uwolnienie poprzez wybaczenie z inkarnacyjnych konsekwencji czynów. Rozmowa z byłym ojcem, na temat jego szkodliwego nieświadomego… Read more„Ewa i Kamila – Naprawienie wzajemnych relacji – Wrzesień 2019”

Ania – Doświadczanie jako proces nauki – Sierpień 2019

Ania – Doświadczanie jako proces nauki – Sierpień 2019 Maków Podhalański- czerwiec Rozmowa z serduszkiem. Mentalna zabawa. Zabawa ze słoneczkiem. Tylko poprzez doświadczenie, możesz znaleźć swój punkt odniesienia. Wrażenie że już to było, przeniesione ze świata mentalnego. Skasowanie inkarnacyjnego programu, powstałego podczas oglądania ludzkich szczątków. Rozmowa na temat prawidłowego odżywiania…. Read more„Ania – Doświadczanie jako proces nauki – Sierpień 2019”

Alicja i Piotruś – Intencjonalna pułapka – Sierpień 2019

Alicja i Piotruś – Intencjonalna pułapka – Sierpień 2019 Rozmowa z serduszkiem i słoneczkiem. Każda część twojego ciało to są istoty, z którymi możesz telepatycznie rozmawiać. Nie uważaj ograniczonym umysłem, że coś jest a czegoś niema. Zwracaj uwagę na ten świat bardziej subtelny, w którym zawiera się świat fizyczny, abyś… Read more„Alicja i Piotruś – Intencjonalna pułapka – Sierpień 2019”

Agnieszka – Pierwszy krok – Sierpień 2019

Agnieszka – Pierwszy krok – Sierpień 2019 Maków Podhalański – czerwiec Synchronizacja postrzegania. Rozmowa telepatyczna z serduszkiem. Mentalna zabawa. Poznanie własnej prawdy o sobie. Patrząc z punktu najczystszej świadomości życie to jeden z aspektów doświadczenia. Zmiana programu powodującego marznięcie nóg. Uwolnienie się od powiązań i od karmy rodowej. Odprowadzenie i… Read more„Agnieszka – Pierwszy krok – Sierpień 2019”

Ewelinka i Piotruś – Podważanie własnych intencji – Sierpień 2019

Ewelinka i Piotruś – Podważanie własnych intencji – Sierpień 2019 Wizyta na makowej łące. Przykłady emocjonalnej reakcji, na zrywanie przez innych naszych ulubionych kwiatków. Uważaj na swoje nieświadome marzenia, bo mogą ci się spełnić. Próba zlokalizowania zasypanej studni. Zmodyfikowanie inkarnacyjnych wydarzeń, w celu usunięcia dokuczliwego programu związanego z wodą. Usunięcie… Read more„Ewelinka i Piotruś – Podważanie własnych intencji – Sierpień 2019”

Monika i Piotruś – Uwolnienie zaszłości – Sierpień 2019

Monika i Piotruś – Uwolnienie zaszłości – Sierpień 2019 Diagnozowanie przestrzeni Moniki. Próba odnalezienia przyczyny stłumionej złości powodującej konsekwencje w życiu teraźniejszym. Usunięcie piętna z poprzednich wcieleń ciążącego na Monice. Zmiana negatywnych zapisów żalu, krzywdy, złości na pozytywne doświadczenie. Uzdrowienie konfliktu z synem. Zlikwidowanie problemu zimnych stóp. Usunięcie zadawnionych lęków…. Read more„Monika i Piotruś – Uwolnienie zaszłości – Sierpień 2019”

Tomek i Piotruś – Rozpraszanie własnej energii – Sierpień 2019

Tomek i Piotruś – Rozpraszanie własnej energii – Sierpień 2019 Wizyta na kwiecistej łące. Doświadczanie bycia elementami przyrody. Nadawanie znaczenia życiu, poprzez własne postrzeganie. Mając jakieś potrzeby, zaczynasz wykonywać jakiś proces. Z czym się utożsamiasz tym jesteś. Jeżeli chcesz coś zrobić aby być świadomy, to od razu tworzysz coś i… Read more„Tomek i Piotruś – Rozpraszanie własnej energii – Sierpień 2019”

Tomek i Piotruś – Programowanie pramaterii – Sierpień 2019

Tomek i Piotruś – Programowanie pramaterii – Sierpień 2019 Wizyta na kwiecistej łące. Odprowadzenie „przeszkadzacza” do miejsca jego zabawy. Słodki zapach fiołków. Usuniecie przeszkadzającego umysłu. Rozmowa z częścią siebie. Zmiana niekorzystnych inkarnacyjnych zdarzeń. Kontynuowanie przerwanej misji, odkrywania nowych światów. Wizyta na macierzystej planecie. Przedłużenie życia lokalnego słońca. Zakończenie doświadczania na… Read more„Tomek i Piotruś – Programowanie pramaterii – Sierpień 2019”