Adam – Uwolnienie zaszłości – Marzec 2021

Adam – Uwolnienie zaszłości – Marzec 2021 Uwolnienie z przestrzeni Adama pasożytującego byta. Usunięcie skumulowanego na serduszku i żołądku strachu i żalu, zastępując je ciszą i spokojem. Rozmowa z własnym serduszkiem. Mentalna eksploracja własnej przestrzeni. Zdiagnozowanie i uleczenie przyczyny powodującej trudność w mówieniu. Uwolnienie się od skutków przemocy rodzinnej. Odzyskanie… Read more„Adam – Uwolnienie zaszłości – Marzec 2021”

Ania – Manipulujące religijne byty – Marzec 2021

Ania – Manipulujące religijne byty – Marzec 2021 Szukanie przyczyn powstania wypartego wspomnienia. Próba nawracania na wiarę, przez nieświadomą istotę. Modlenie się w celu wyproszenia wyimaginowanego dobra. Negatywne, nieświadome programowanie dziecka przez rodziców. Uświadomienie taty i wybaczenie sobie braku zrozumienia. Odzyskanie siebie, własnej wielkości. Zmiana dotychczasowych planów życiowych, połączonych z… Read more„Ania – Manipulujące religijne byty – Marzec 2021”

Hania – Całkowite uwolnienie – Marzec 2021

Hania – Całkowite uwolnienie – Marzec 2021 Doświadczanie mentalne. Diagnoza Hani. Usunięcie pasożytującego programu z Hani i z jej rodziny, jednoczesne zlikwidowanie przyczyny problemów z biodrami i stawami. Napełnienie każdego z członka rodziny jego własną energią. Oczyszczenie całej rodziny z przeszkadzających programów. Najważniejszy jest kontakt z własnymi dziećmi, miłość, szacunek,… Read more„Hania – Całkowite uwolnienie – Marzec 2021”

Michał – Całkowita odnowa – Luty 2021

Michał – Całkowita odnowa – Luty 2021 Synchronizacja Michała. Doświadczanie mentalne. Usunięcie z przestrzeni Michała przeszkadzających bytów pozostałych po różnych używkach. Naprawienie brakujących elementów blokujących przepływ energii, spowodowanymi brakami emocjonalnymi powstałymi w dzieciństwie. Odpuszczenie żali, bóli z dzieciństwa powoduje wzrost i dojrzałość emocjonalną, tzw. stanie się mężczyzną. Gdy mamy nieodpuszczone… Read more„Michał – Całkowita odnowa – Luty 2021”

Paweł – Całkowite oczyszczenie – Luty 2021

Paweł – Całkowite oczyszczenie – Luty 2021 Wizyta na łące. Mentalna zabawa. Rozwiązanie umowy z narkotykowym duchem. Manipulowanie nami przez uzależniającego byta. Usunięcie kontrolera z własnej przestrzeni. Wypełnienie własnym światłem i zabezpieczenie własnej przestrzeni. Pasożytowanie przez uzależniające byty, na nieświadomych osobach. Usunięcie władającego byta wraz z jego siecią. Powinieneś sięgać… Read more„Paweł – Całkowite oczyszczenie – Luty 2021”