Jacek – Jak myślisz, tak jest – Marzec 2019

Jacek – Jak myślisz, tak jest – Marzec 2019 Zainicjowanie przez duszę, szybkiego wyjścia z ciała w spokojne miejsce. Wizyta w kosmosie. Rozmowa z duszą na temat przyczyn własnego ubóstwa. Rozmawiaj po to aby zrozumieć a nie ocenić. Koncentrowanie się na tym czego chcesz. Zamiast rozważnie, podchodzisz do tego emocjonalnie… Read more„Jacek – Jak myślisz, tak jest – Marzec 2019”

Piotr i Sylwia – Manifestacja świadomości w formie – Marzec 2019

Piotr i Sylwia – Manifestacja świadomości w formie – Marzec 2019 Badanie aury Sylwii i jej ręki. Czysta intencja i skupienie spowodowała skumulowanie własnej najczystszej energii. Manifestacja świadomości w fizyczności. Możność natychmiastowej materializacji. Za sprawą utrzymania dłużej czystej myśli i nadania jej energii radości, spełnienia, skupiamy własną energię, materializujemy. Myśl… Read more„Piotr i Sylwia – Manifestacja świadomości w formie – Marzec 2019”

Wioletka – Poznanie prawdziwej siebie – Luty 2019

Wioletka – Poznanie prawdziwej siebie – Luty 2019 Mentalna zabawa bez programów umysłu. W to co wierzysz, to tak jest. Jeżeli uznasz, że świat i ludzie są przyjaźni, kochani, że Ciebie kochają dokładnie tak jest. Uwolnienie się od toksycznego męża. Uzdrowienie relacji z synem. Materializujesz własne intencje, myśli, od poziomu… Read more„Wioletka – Poznanie prawdziwej siebie – Luty 2019”

Łukasz – Marzec 2019

Łukasz – Marzec 2019 Przeniesienie programu gęstości do wykonywania innych czynności. Powstanie programów naleciałości. Badanie przyczyn niekorzystnych relacji z mamą. Świadomy oddech do serduszka. Oczyszczanie żywiołami. Oczyszczenie wzajemnych relacji z mamą. Wybranie sobie trudnego realistycznego doświadczenia. Uświadomienie w kuli macierzy. Oczyszczenie i odprowadzenie wędrowca do jego przestrzeni. Pracuj nad sobą,… Read more„Łukasz – Marzec 2019”

Jagienka – Spokój i spełnienie – Luty 2019

Jagienka – Spokój i spełnienie – Luty 2019 Świadomy oddech do serduszka. Oczyszczenie za pomocą żywiołów. Bycie czystą świadomością. Stanie się obserwatorem, prawdziwą sobą. Usunięcie kontrolującego programu. Akceptacja swojego ciała. Uwolnienie się od klątwy braku partnera. Zamiana programu samotności na bliskość, miłość i spełnienie. Uwolnienie się od karmy rodowej. Defragmentacja… Read more„Jagienka – Spokój i spełnienie – Luty 2019”

Piotr i Mariusz – Jaźń i wyobrażenia siebie – Luty 2019

Piotr i Mariusz – Jaźń i wyobrażenia siebie – Luty 2019 Doświadczanie odmiennych przestrzeni. Nabyta wiedza ograniczająca otwartość na nowe doświadczenia. Ważniejsze jest zrozumienie, nie ilość zdobytej wiedzy. Przeszkadzający program w doświadczaniu siebie. Cały czas świadomie lub nieświadomie bierzemy udział we wszystkim co było, jest i będzie. We własnej nieświadomości… Read more„Piotr i Mariusz – Jaźń i wyobrażenia siebie – Luty 2019”

Przemek, Ewelina i Piotr – Programy, byty, dusze – Luty 2019

Przemek, Ewelina i Piotr – Programy, byty, dusze – Luty 2019 Wizyta na kwiecistej łące. Oczyszczenie babci i wypełnienie jej własnym światłem. Usunięcie programu paraliżującego lęku z przestrzeni Przemka. Skasowanie programu lęku przed kolejnym krokiem. Sytuacje w których łatwo wchodzimy w głęboki relaks. Usunięcie niechcianego przebiegłego przybysza z własnej przestrzeni…. Read more„Przemek, Ewelina i Piotr – Programy, byty, dusze – Luty 2019”

Piotr – Oczyszczanie Oli i jej otoczenia – Luty 2019

Piotr – Oczyszczanie Oli i jej otoczenia – Luty 2019 Diagnozowanie i oczyszczenie przestrzeni mamy Oli. Uleczenie serca. Uświadomienie, że stres, niemoc, pretensje, żal niszczą komórki ciała. Żeby być zdrowym, szczęśliwym trzeba cieszyć się tym co się ma, akceptować i być pogodnym, wyrozumiałym dla siebie i wszystkich. Uzyskanie spokoju i… Read more„Piotr – Oczyszczanie Oli i jej otoczenia – Luty 2019”

Aleksander – Luty 2019

Aleksander – Luty 2019 Świadomy oddech do serduszka. Oczyszczenie żywiołami. Uwolnienie się od karmy rodowej. Uzdrowienie nerek, układu kostnego i wzmocnienie organizmu. Przywrócenie doskonałości ciała według matrycy pierwotnej. Doświadczanie czasu prenatalnego. Uświadomienie Aleksandra w kuli macierzy. Uwolnienie od negatywnych emocji nabytych od nieświadomej mamy. Rozmowa mentalna z rodziną. Poprawienie i… Read more„Aleksander – Luty 2019”

Piotr – Rozmowa z Karnapą i oczyszczenie siostry Adama – Luty 2019

Piotr – Rozmowa z Karnapą i oczyszczenie siostry Adama – Luty 2019 Rozmowa z Karnapą – strumieniem świadomości. Zanurzony w oceanie świadomości, płyń gdzie chcesz. Ważne jest to, co uważasz że jest ważne. To co Jest, jest niczym i wszystkim zarazem. Prawdą jest to, co uważasz że jest prawdą. Jak… Read more„Piotr – Rozmowa z Karnapą i oczyszczenie siostry Adama – Luty 2019”

Robert – Chorobliwa zazdrość – Luty 2019

Robert – Chorobliwa zazdrość – Luty 2019 Diagnozowanie Roberta, jego energetyki, przestrzeni i oczyszczanie jej. Oczyszczanie za pomocą żywiołów. Doświadczenie stanu wolnego od natłoku myśli. Uwolnienie od emocji lęku, strachu. Usunięcie programu bezsilności nabytego w poprzednim życiu. Przez nieświadome żarty na dzieciach mogą powstać trwałe programy strachu, lęku, obaw. Jeśli… Read more„Robert – Chorobliwa zazdrość – Luty 2019”