Hania – Oczyszczanie siebie i rodziny – Sierpień 2020

Hania – Oczyszczanie siebie i rodziny – Sierpień 2020 Zasadowość ciała podstawą zdrowia i dobrego samopoczucia. Sprawdzone, proste metody utrzymania ciała w zasadowym stanie. Postrzeganie i odczuwanie mentalnymi zmysłami. Usunięcie przeszkadzającego programu. Do pojawiających się lęków najlepiej podejść żartem, wyśmiać negatywną emocję. Największe lęki pojawiają się w momencie podejmowania decyzji,… Read more„Hania – Oczyszczanie siebie i rodziny – Sierpień 2020”

Barbara – Nie należy się niczego bać – Sierpień 2020

Barbara – Nie należy się niczego bać – Sierpień 2020 Rozmowa z serduszkiem. Każdy z nas ma swoje życie, swoją iluzję, ponieważ tak bardzo w nią wierzy, to tak ma. Doświadczanie siebie jako czystej świadomości. Abyś się przejawiła musisz wyobrazić siebie w jakiejś postaci. Jeśli zwrócimy na coś uwagę, wtedy… Read more„Barbara – Nie należy się niczego bać – Sierpień 2020”

Iwonka – Lipiec 2020

Iwonka – Lipiec 2020 Rozmowa z serduszkiem. Wizyta na łące. Uwolnienie poprzez wybaczenie od wszystkich istot. Usunięcie wszelkich stresów i napięć z ciała. Zmiana zapisów z dzieciństwa, mających wpływ na jazdę samochodem. Szukanie przyczyn powstałych wypadków samochodowych. Zmiana inkarnacyjnych zapisów, mających negatywny wpływ na obecną inkarnację. Wypełnienie własną energią  … Read more„Iwonka – Lipiec 2020”

Danusia i Piotruś – Świat własnych wyobrażeń – Lipiec 2020

Danusia i Piotruś – Świat własnych wyobrażeń – Lipiec 2020 Zabawa w wyobraźnię. Mentalna zabawa. Oczyszczanie żywiołami. Ty jako istnienie nie podlegasz niczemu, a twoja iluzja podlega wszystkiemu w co wierzysz. Usunięcie ograniczonego umysłu. Oczyszczenie z nabytych myślokształtów. Fantomowa wymiana głowy. Wizyta na kwiecistej łące. To czego chcesz to dostajesz,… Read more„Danusia i Piotruś – Świat własnych wyobrażeń – Lipiec 2020”

Mirka – Czerwiec 2020

Mirka – Czerwiec 2020 Rozmowa z własnym serduszkiem. Mentalna zabawa. Centrum wszystkiego jesteś zawsze tylko ty. Doświadczanie wewnętrznej ciszy i spokoju. Intonacja dźwięków poprzez Kamilkę z czystego stanu świadomości skierowanych z intencją utrwalenia na stałe stanu błogości i ciszy w Mirce. Operacja fantomowa usuwająca chroniczny kaszel. Uwolnienie się od negatywnej… Read more„Mirka – Czerwiec 2020”

Miłka – Odzyskanie siebie – Czerwiec 2020

Miłka – Odzyskanie siebie – Czerwiec 2020 Synchronizacja. Badanie braku prawidłowego wzorca ojca na życie Miłki. Współczując połowę cierpień i negatywnych programów bierzemy na siebie. Każdy sam wybiera własne doświadczenia na obecne fizyczne życie. Schematy działające między rodzicami dorosłe później dzieci odtwarzają we własnych związkach. Wszelkie dysfunkcję w rodzinie powodują… Read more„Miłka – Odzyskanie siebie – Czerwiec 2020”