Piotruś i Mariusz – Badanie skuteczności niesionej pomocy – Styczeń 2020

Piotruś i Mariusz – Badanie skuteczności niesionej pomoc– Styczeń 2020 Wizyta na łące. Przebywanie w dwóch punktach naraz. Dojście do kresu wyobrażeń. Przejście przez ostatnie ograniczenie. Badanie działania grzyba Reishi. Rozmowa z szamanką Aashaną Giovi Stagi. Badanie skuteczności pomagania szamanki w stosunku do udzielanej pomocy przez Leszka. Poprowadzenie ludzi w… Read more„Piotruś i Mariusz – Badanie skuteczności niesionej pomocy – Styczeń 2020”

Łukasz i Piotruś – Styczeń 2020

Łukasz i Piotruś – Styczeń 2020 Wizyta na łące. Mentalne odczuwanie zapachów kwiatów. Uspokojenie programów wypadków. Rozmowa z „przetwarzaczami” energii. Rozmowa z energią eksperymentatora i analizatora. Zrównoważenie energii ciał. Skasowanie programów na niższym poziomie. Dostrojenie energii na wyższych poziomach. Badanie przyczyn zatrzymania akcji serca. Oddanie szamanowi tego co sam wysłał…. Read more„Łukasz i Piotruś – Styczeń 2020”

Sylwia i Piotruś – Nowa jakość doświadczania – Styczeń 2019

Sylwia i Piotruś – Nowa jakość doświadczania – Styczeń 2019 Synchronizacja. Telepatyczna rozmowa z własnym serduszkiem. Mentalna zabawa. Skasowanie zbędnego umysłu. Uwolnienie się od programu powodującego chroniczny kaszel. Powrót do samej siebie, do własnego źródła szczęścia. Odkładanie problemów do rozwiązania na potem powoduje negatywne przyzwyczajenia. Uwolnienie się od obciążających zdarzeń,… Read more„Sylwia i Piotruś – Nowa jakość doświadczania – Styczeń 2019”

Renata i Piotruś – Urojone prawa boskie – Styczeń 2020

Renata i Piotruś – Urojone prawa boskie – Styczeń 2020 Rozmowa z kulistymi myśloformami. Rozmowa z programem urojonego boskiego prawa. Usunięcie programów z własnej przestrzeni. Rozmowa z małym serduszkiem. Upadamy czasami tak mocno, że możemy już tylko się podnieść. Wizyta na kwiecistej łące. Rozmowa z pszczółkami dbającymi o ludzi. Podniesienie… Read more„Renata i Piotruś – Urojone prawa boskie – Styczeń 2020”

Przemek – Koniec zakręcenia – Styczeń 2019

Przemek – Koniec zakręcenia – Styczeń 2019 Zrozumienie ograniczenia narzuconego przez programy umysłu. Poznanie przyczyny „kręcenia się w koło” szukania rozwiązania. Uświadomienie własnej nieświadomej części. Oddanie dziadkowi rzuconych negatywnych programów. Podnoś swoją wartość zwracając uwagę na pozytywy, małe sukcesy. Uświadomienie i uzupełnienie brakującej części świadomości. Oczyszczenie z paraliżującego strachu. Uświadomienie… Read more„Przemek – Koniec zakręcenia – Styczeń 2019”

Piotr i Piotruś – Świadoma kreacja – Styczeń 2019

Piotr i Piotruś – Świadoma kreacja – Styczeń 2019 Diagnozowanie i oczyszczanie przestrzeni Piotra. Synchronizacja. Telepatyczna rozmowa ze słoneczkiem. Mentalna zabawa. Wszystko zależy od sposobu myślenia, jaką ważność nadasz zdarzeniom. Wszystko jest energią. Dopóki nie stworzysz sobie ograniczeń to wszystko możesz. Całe swoje otoczenie ty stworzyłeś, wiedząc to, możesz wszystko… Read more„Piotr i Piotruś – Świadoma kreacja – Styczeń 2019”

Joanna i Piotruś – Wielka tajemnica wiary – Grudzień 2019

Joanna i Piotruś – Wielka tajemnica wiary – Grudzień 2019 Usunięcie „naciągacza” z własnej przestrzeni. Przeniesienie do innej przestrzeni elementu, który przeszkadzał księżycowi. Uspokojenie serduszka. Rozmowa z słoneczkiem. Każdy problem jest rozwiązywany wtedy, kiedy go zaakceptujesz i uznasz że on jest. Wizyta na łące. Mentalna zabawa. Usunięcie programu niemocy z… Read more„Joanna i Piotruś – Wielka tajemnica wiary – Grudzień 2019”