Agnieszka – Pierwszy krok – Sierpień 2019

Agnieszka – Pierwszy krok – Sierpień 2019 Maków Podhalański – czerwiec Synchronizacja postrzegania. Rozmowa telepatyczna z serduszkiem. Mentalna zabawa. Poznanie własnej prawdy o sobie. Patrząc z punktu najczystszej świadomości życie to jeden z aspektów doświadczenia. Zmiana programu powodującego marznięcie nóg. Uwolnienie się od powiązań i od karmy rodowej. Odprowadzenie i… Read more„Agnieszka – Pierwszy krok – Sierpień 2019”

Ewelinka i Piotruś – Podważanie własnych intencji – Sierpień 2019

Ewelinka i Piotruś – Podważanie własnych intencji – Sierpień 2019 Wizyta na makowej łące. Przykłady emocjonalnej reakcji, na zrywanie przez innych naszych ulubionych kwiatków. Uważaj na swoje nieświadome marzenia, bo mogą ci się spełnić. Próba zlokalizowania zasypanej studni. Zmodyfikowanie inkarnacyjnych wydarzeń, w celu usunięcia dokuczliwego programu związanego z wodą. Usunięcie… Read more„Ewelinka i Piotruś – Podważanie własnych intencji – Sierpień 2019”

Monika i Piotruś – Uwolnienie zaszłości – Sierpień 2019

Monika i Piotruś – Uwolnienie zaszłości – Sierpień 2019 Diagnozowanie przestrzeni Moniki. Próba odnalezienia przyczyny stłumionej złości powodującej konsekwencje w życiu teraźniejszym. Usunięcie piętna z poprzednich wcieleń ciążącego na Monice. Zmiana negatywnych zapisów żalu, krzywdy, złości na pozytywne doświadczenie. Uzdrowienie konfliktu z synem. Zlikwidowanie problemu zimnych stóp. Usunięcie zadawnionych lęków…. Read more„Monika i Piotruś – Uwolnienie zaszłości – Sierpień 2019”

Tomek i Piotruś – Rozpraszanie własnej energii – Sierpień 2019

Tomek i Piotruś – Rozpraszanie własnej energii – Sierpień 2019 Wizyta na kwiecistej łące. Doświadczanie bycia elementami przyrody. Nadawanie znaczenia życiu, poprzez własne postrzeganie. Mając jakieś potrzeby, zaczynasz wykonywać jakiś proces. Z czym się utożsamiasz tym jesteś. Jeżeli chcesz coś zrobić aby być świadomy, to od razu tworzysz coś i… Read more„Tomek i Piotruś – Rozpraszanie własnej energii – Sierpień 2019”

Tomek i Piotruś – Programowanie pramaterii – Sierpień 2019

Tomek i Piotruś – Programowanie pramaterii – Sierpień 2019 Wizyta na kwiecistej łące. Odprowadzenie „przeszkadzacza” do miejsca jego zabawy. Słodki zapach fiołków. Usuniecie przeszkadzającego umysłu. Rozmowa z częścią siebie. Zmiana niekorzystnych inkarnacyjnych zdarzeń. Kontynuowanie przerwanej misji, odkrywania nowych światów. Wizyta na macierzystej planecie. Przedłużenie życia lokalnego słońca. Zakończenie doświadczania na… Read more„Tomek i Piotruś – Programowanie pramaterii – Sierpień 2019”

Zosia i Piotruś – Wpływ myślokształtów – Sierpień 2019

Zosia i Piotruś – Wpływ myślokształtów – Sierpień 2019 Oczyszczenie i uwolnienie „przypadków” z własnej przestrzeni. Wpływ relacji miedzy małżonkami, na prawidłowy rozwój emocjonalnej sfery dziecka. Usunięcie rodowej klątwy, rzuconej nieświadomie przez matkę na córkę. Oczyszczenie i przeniesienie „baloniarza”, do innej przestrzeni. Wypełnienie oczyszczającym światłem własnego wnętrza. Uwolnienie się od… Read more„Zosia i Piotruś – Wpływ myślokształtów – Sierpień 2019”

Przemek i Piotruś – Zapętlenie w iluzji – Sierpień 2019

Przemek i Piotruś – Zapętlenie w iluzji – Sierpień 2019 Oczyszczenie przestrzeni Przemka ze zbędnych myślokształtów. Stopniowe uwalnianie się z obciążeń z dzieciństwa. Uzdrowienie, wybaczenie zaszłości. Usunięcie pojawiających się emocji smutku i załamania. Osiągnięcie stanu równowagi. Usunięcie lęku, strachu manifestującego się somatycznie pod postacią mdłości. Umysł jako zbiór programów wszystkiemu… Read more„Przemek i Piotruś – Zapętlenie w iluzji – Sierpień 2019”

Przemek – Wzrastanie w świadomości – Sierpień 2019

Przemek – Wzrastanie w świadomości – Sierpień 2019 Mentalne ćwiczenia postrzegania. Oczyszczanie zapisów poczucia winy powstałych w dzieciństwie. Uwolnienie się od przeszkadzających programów. Aktywowanie się pierwszego oka. Otworzenie się na nową wiedzę i świadomość. Słuchaj swojej intuicji, wewnętrznego własnego głosu z wyższego poziomu, który jest bez emocji. Rozmowa telepatyczna ze… Read more„Przemek – Wzrastanie w świadomości – Sierpień 2019”

Piotruś – Badanie fal GSM, Tomka, Szymka, Rudolfa i Helgi – Lipiec 2019

Piotruś – Badanie fal GSM, Tomka, Szymka, Rudolfa i Helgi – Lipiec 2019 Badanie wpływu nadajników GSM na ludzkie ciało. Jeśli uważasz że jest coś szkodliwe, to tak na ciebie będzie to działać. Oficjalne zwalczanie przez amerykanów konkurencyjnej technologii. Wzmocnienie ducha Polski. Usunięcie „dobrego doradcy” z przestrzeni Tomka. Determinacja w… Read more„Piotruś – Badanie fal GSM, Tomka, Szymka, Rudolfa i Helgi – Lipiec 2019”

Sesja Piotra – Rozmowa z Istotą Szarą – Lipiec 2019

Sesja Piotra – Rozmowa z Istotą Szarą – Lipiec 2019 Sesja badawcza Rozmowa z istotą szarą. Wszystko jest połączone, jedna strona oddziałuje na drugą, a jedyna różnica polega na postrzeganiu. Formą którą był postrzegał to szerzej, a formom którym to przekazywał, postrzegały to bardzo wąsko. Podobne przestrzenie przyciągają się i… Read more„Sesja Piotra – Rozmowa z Istotą Szarą – Lipiec 2019”

Piotr – 16 punktów Doroty – Lipiec 2019

Piotr – 16 punktów Doroty – Lipiec 2019 Skasowanie programu wspomnienia-udręki poprzez świadome wybaczenie. Oczyszczenie przestrzeni, kłótliwych sąsiadów. Oczyszczenie przestrzeni pracy, od ciągłej samokontroli, poprzez uświadomienie. Zabezpieczenie energią własnej przestrzeni, od pasożytujących bytów. Ustabilizowanie poziomu napływającej energii. Oczyszczenie z emocji związanych z bycia świadkiem śmiertelnego wypadku. Oczyszczenie z nieświadomego odcinania… Read more„Piotr – 16 punktów Doroty – Lipiec 2019”